Facebook

Świeżo po Radosnej Niedzieli 11.12.2016 – RDW

Bądź Uwielbiony Panie w Świętym Kapłanie i  małżonkach z Rejonu III .

Jak zawsze nasz ksiądz Tomasz Knuth przygotował budujące słowa i przekazał je z wielką troską a zarazem z lekkością treści by do każdego trafiły. Pięknie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim animatorom obecnym na naszym dniu to dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu reszta wspólnoty została zaproszona i z tego zaproszenia skorzystała .

Balsam na duszy dla nas za obecnych małżonków na RDW i za powiew DUCHA  ŚWIĘTEGO KTÓRY BYŁ MIEDZY NAMI .Było go naprawdę czuć 🙂

Pan dla każdego z nas ma wspaniały plan i to Jemu, Matce Najświętszej  zawierzamy nasze rodziny 🙂

W Niedzielę Radości cieszymy się że byliśmy jednością i dobrze że jesteście 🙂

Szczególne podziękowania dla gospodarzy: księdza Marka Dyni-proboszcza a zarazem opiekuna dwóch kręgów w parafii NSJ we Wrzeszczu niech Pan błogosławi i wspiera księdza w dużych i małych dziełach dla Chwały Pana.

Mirce Jarkowi Obarkom, Ewie i Leszkowi Kuropatwińskim za piękne ugoszczenie naszej wspólnoty 🙂

Wszystkim którzy ubogacili  Eucharystię: liturgicznej służbie ołtarza, osobom czytającym, zespołowi muzycznemu wszystkim co przygotowali dary wielkie Bóg zapłać

Za piękne świadectwa dziękujemy były bardzo budujące i tak bardzo nam wszystkim bliskie.

Słowa ogromnej wdzięczności kierujemy do diakoni wychowawczej Joli Zielińskiej, Agnieszki Przyszlak, Pauliny Pawlak, Marty Bartosiewicz i naszym kochanym dzieciom Magdalenie Kacprowi Jakubowi 🙂

Było co robić dzieci trochę było ale uśmiech na twarzach dzieci mówił wszystko .

Dziękujemy Panu za wszystkie te osoby bo diakonia wychowawcza jest jedna z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych posług.

Dziękujemy Robertowi Lutrzykowski za piękne zdjęcia i pragniemy się nimi podzielić 🙂

W modlitwie pamiętaliśmy o wszystkich którzy z różnych przyczyn nie mogli być z nami w tym dniu.

Mamy nadzieje ze kiedyś będzie taki dzień Rejonu ze nikogo nie zabraknie

Ukłony i podziękowania dla wszystkich poprzednich par Rejonowych dziękujemy za Waszą otwartość i pomoc i jednocześnie wielka radość że mamy wiele wspaniałych przyszłych Par Rejonowych.

Bądź uwielbiony Panie we wspólnocie!

Jeszcze dziękujemy cichym przyjaciołom od których uczymy się tej posługi i zawsze służą pomocą i radą Haniu i Darku (Para rejonowa I Rejonu) dziękujemy to jest ta siła i moc.

Jesteśmy w Ruchu zmierzamy ta samą drogą choć każdy startuje z innego miejsca ale zawsze równy równym z delikatnością i pokorą 🙂

CUDNI LUDZIE CUDNY DZIEŃ-BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI!

 

Basia Adam Para Rejonowa III REJONU


Komentowanie jest zablokowane

-->