Facebook

XXIII Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe „Wesele Wesel”. Trąbki Wielkie/Gdańsk, 3-6.8.2017

 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu filmowego z wydarzenia jakie miało miejsce w Trąbkach Wielkich w dnia 3-6.08.2017 roku.

Dziękujemy ks. arcybiskupowi Sławojowi Leszkowi Głodziowi za patronat, ks. biskupowi Wiesławowi Szlachetce i ks. biskupowi Tadeuszowi Bronakowskiemu za słowo i przewodniczenie Eucharystii. Tym wszystkim, którzy włożyli wiele trudu w realizację tych rekolekcji: Joannie i Andrzejowi Zinka z Diecezjalnej Diakonii Życia, Hani i Tomkowi Łoś z Diakonii Wyzwolenia, zespołowi muzycznemu na czele z Ewą Olesz, Markowi Olesz ( zaopatrzenie ), Oli i Włodkowi Michalskim ( diakonia dziecięca ), Marysi i Jankowi Szulc ( zespół muzyczny ), Andrzejowi Zmudzie ( wodzirej ),  Marty Szagżdowicz i Iwonie Karpińskiej ( przewodniczki ), młodzieży oazowej. Całemu Domowemu Kościołowi oraz Stowarzyszeniu Civitas Christiana za współorganizację Wesela Wesel. Wszystkim tym, którzy wspierali nas modlitwą. 

-Joanna i Mirosław Puk 

Koordynatorzy Wesela Wesel 2017

 

 


Komentowanie jest zablokowane

-->