Facebook

Spotkanie animatorów Rejonu III

23-02-2018 o godzinie 19.00 na Mickiewicza we Wrzeszczu odbyło sie spotkanie wszystkich animatorów rejonu III.Jak zwykle chcieliśmy podziękować ksiedzu Tomaszowi za obecność,a animatorom za zaangażowanie. Na 15 kręgów obecni byli animatorzy 13 kręgów.
Radość ogromna że wszyscy staramy się być w pełni odpowiedzialni za daną nam posługę!
Podczas spotkania omówiliśmy nasz RDW tz.kto w co może się zaangażować.
Przekazaliśmy informacje dotyczące Ruchu :wyjazd do Kalisza,DDW jak i przypomnieliśmy o rekolekcjach formacyjnych bo urlopy tuz, tuż.
Zaproponowalismy również wyjazd Rejonu na jeden dzień w plener byśmy mogli się bardziej poznać i ubogacać własnym życiem.Oczywiscie wyjazd był by z kapłanem by było tak jak powinno być i dla ducha i ciała.\
Przypomnieliśmy również sobie jakim jesteśmy Ruchem (formacyjno-modlitewnym) a co za tym idzie bysmy na kręgach wzajemnie o siebie się troszczyli:)Trzeba pilnować czasu i starać się nie okradać z czasu siostry i brata by każdy mógł się wypowiedzieć.Co ważne byśmy mieli czas na temat w danym spotkaniu .Byśmy byli w ruchu do przodu i nie stali w miejscu.Wiemy że są to tematy które dobrze znamy ale czy zawsze w ten sposób do nich podchodzimy ?
Każdy z nas sam musi sobie na to odpowiedzieć.
Dziękujemy kochani animatorzy że podzieliliscie się jak to wyglada u Was .My odwiedzając kręgi równiez widzimy jak to wyglada i dziękujemy Panu że nie mozna się zbytnio do niczego przyczepić .Te spotkania są dla nas budującei szkoda że w tym roku pracy były juz po raz ostatni.
Dobrze że jesteście:)
Basia Adam

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC


Komentowanie jest zablokowane

-->