Facebook

Nasi kandydaci w wyborach 2018

21 października 2018 odbędą się wybory samorządowe. Zachęcamy do udziału i polecamy osoby z Ruchu Światło-Życie i innych wspólnot katolickich Archidiecezji Gdańskiej startujący w wyborach.

Kandydatom dedykujemy słowa Papieża Benedykta XVI:

Ten, kto na tym świecie i w historii napiera naprzód i zajmuje pierwsze miejsce, musi wiedzieć, że jest w niebezpieczeństwie, musi jeszcze bardziej patrzeć na Pana, zmierzyć się z nim, zmierzyć się z odpowiedzialnością za innych, musi stać się tym, kto służy, tym, kto w rzeczywistości zasiada u stóp innego

Sejmik województwa pomorskiego

 

KONCZAL Aleksandra Maria

– miejsce 6 – okręg 3 (Miasto Gdańsk) – Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Razem z mężem Jackiem byli odpowiedzialni za Diecezjalną Diakonię Społeczną oraz pełnili posługę Pary Rejonowej
 
 
 

PRUSIK Katarzyna

– miejsce 2 – okręg 3 (Miasto Gdańsk) – Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 
 
 

KOZICKI Aleksander

– miejsce 10 – okręg 2 (Miasto Gdynia, Miasto Sopot, powiat pucki, powiat wejherowski) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Ruch Rodzin Nazaretańskich
 
 
 

Rada Miasta Gdańsk

 

JAROSZEWICZ Waldemar

– miejsce 1 – okręg 1 (Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 
 
 

CABAJ Joanna Dorota

– miejsce 6 – okręg 2 (Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Poradnictwo Rodzinne
 
 
 

SCHOTT Bożena

– miejsce 8 – okręg 3 (Aniołki, Siedlce, Wzgórze Mickiewicza, Suchanino, Piecki-Migowo, Jasień) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Rada Parafialna p.p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
 
 
 

Rada Miasta Gdynia

DUDZIŃSKI Marek

miejsce 1 – Okręg 5 (dzielnice: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa)– lista nr 10 –
KOMITET WYBORCZY PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 
 

DŁUGOŃSKI Janusz Wiesław

miejsce 4 – Okręg 5 (dzielnice: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa)– lista nr 10 –
KOMITET WYBORCZY PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

Ośrodek Spotkań Małżeńskich Archidiecezji Gdańskiej
 
 
 

SZPAJER Anna Sylwia

– miejsce 7 – okręg 5 (Dzielnice: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa) – Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA

Wspólnota SNE „Ziemia Maryi” w parafii Św. Karola Boromeusza
 
 
 

Rada Powiatu Gdańskiego

 

WITTNER Marcin Daniel

– miejsce 1 – okręg 5 (Gmina Pruszcz Gdański)- Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 
 
 

STEFAŃCZYK Agnieszka Monika

– miejsce 6 – okręg 1 (Miasto Pruszcz Gdański) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 
 

WITOWSKA Agata Jolanta

– miejsce 6 – okręg 5 (Gmina Pruszcz Gdański) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Wspólnota KWC przy parafii w Łęgowie
 
 
 

SOSNOWSKI Wojciech

– miejsce 5 – okręg 3 (Gmina Kolbudy) – Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU GDAŃSKIEGO

Domowy Kościół – gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie, Bractwo św. Pawła
 
 
 

Rada Gminy Pruszcz Gdański

 

OLEJNICZAK Marek Marcin

– miejsce 2 – okręg 1 (Sołectwo: Bogatka, Bystra, Dziewięć Włók, Krępiec, Lędowo, Mokry Dwór, Przejazdowo, Radunica, Rokitnica, Roszkowo, Wiślina, Wiślinka, Cieplewo; wieś Weselno) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 

KWIECIŃSKI Remigiusz Henryk

– miejsce 1 – okręg 3 (Sołectwo: Straszyn, Juszkowo) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 
 

NOWICKA Mirosława

– miejsce 2 – okręg 3 (Sołectwo: Straszyn, Juszkowo) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Wspólnota „Marana Tha”, Grupa Uwielbienia Bożego Miłosierdzia
 
 

MARTYNOWICZ Emilia Elżbieta

– miejsce 4 – okręg 3 (Sołectwo: Straszyn, Juszkowo) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

parafialne koło Caritas
 
  

LEWIŃSKA Ewa

– miejsce 3 – okręg 4 (Sołectwo: Borkowo, Rotmanka) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Wspólnota „Marana Tha”
 
 

OSOWSKA Małgorzata Laura

– miejsce 1 – okręg 3 (Sołectwo: Straszyn, Juszkowo) – Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA PRUSZCZ GDAŃSKI

Parafialny Zespół Caritas
 
 
 

Miasto Pruszcz Gdański

SZWEDA Ireneusz Paweł

– kandydat na Burmistrza Pruszcza Gdańskiego – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Wspólnota Czas dla Rodzin

 
 
 

BAŻAK Janusz

– miejsce 2 – okręg 2 (Miasto Pruszcz Gdański) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

  
 
 

SĘDZIKOWSKA-WILK Halina Maria

– miejsce 4 – okręg 4 (Miasto Pruszcz Gdański) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

 
 
 

ZANDER Szymon Grzegorz

– miejsce 7 – okręg 2 (Miasto Pruszcz Gdański) – Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA WRÓBLA „WSPÓLNE MIASTO”

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

 
 
 

ZACHARZEWSKI Mariusz

– miejsce 7 – okręg 2 (Miasto Pruszcz Gdański) – Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA PRUSZCZA GDAŃSKIEGO

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

 
 
 

Gmina Przywidz

MICHALSKI Włodzimierz Tadeusz

– kandydat na Wójta Gminy Przywidz – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

 
 
 

Gmina Kolbudy

CZYŚCIECKA Agata

Okręg nr 10 (Sołectwa: Bąkowo, Bielkowo) Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ANDRZEJA CHRUŚCICKIEGO

Wspólnota Rodzin Empatycznych

 
 
 

Miasto Malbork

WOJNOWSKI Tomasz Łukasz

Miejsce 3 – Okręg nr 3 – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

 
  

Gmina Puck

GOJKE Małgorzata

– kandydatka na Wójta Gminy Puck – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
 
 
 

Rada Powiatu Wejherowskiego

KLAMROWSKI Maciej Andrzej

– miejsce 3 – okręg 3 (miasto: Wejherowo) – Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liturgiczna Służba Ołtarza (ceremoniarz diecezjalny)

 
 
 

Miasto Rumia

BARAN Monika Maria

– kandydatka na Burmistrza Miasta Rumia – Komitet Wyborczy Wyborców Monika Baran – Porozumienie dla Rumi

Ruch Światło-Życie

 
 

SZYDŁAK Jarosław Zbigniew

– miejsce 1 – okręg 3 (Stara Rumia i Lotnisko) – Komitet Wyborczy Wyborców Monika Baran – Porozumienie dla Rumi

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

 






Komentowanie jest zablokowane

-->