Facebook

Przygotowania do „czterdziestki”

Niecodzienne urodziny czekają nas 8 czerwca 2019 r. Czterdzieste urodziny Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Czas na przygotowania 🙂

Pierwszym wymiarem przygotowań u nas w diecezji będzie wspólne odmawianie modlitwy Krucjaty Wyzwolenia Człowieka podczas pierwszoponiedziałkowych Eucharystii w Sopocie od lutego do czerwca włącznie.

Jak co roku w Wielkim Poście będziemy mieli dwie okazje do przeżycia wspólnie Drogi Krzyżowej Oazowiczów i Krucjatowiczów z tymi, za których się modlimy – z osobami uzależnionymi i walczącymi ze swoimi zniewoleniami, z Duszpasterstwem Trzeźwości i Duszpasterstwem Osób Uzależnionych:

– 9 marca o godzinie 10:00 na Kalwarii Wejherowskiej – zaczynając Eucharystią w kościele pw. św. Anny  u Ojców Franciszkanów

– 6 kwietnia zaś na Wzgórzu Świętego Wojciecha w Gdańsku o godzinie 11:00.

Zadbajmy o to, aby w roku 40-lecia KWC w jak największej ilości parafii były sprawowane Eucharystie w intencji KWC i osób uzależnionych.

Już dziś zarezerwujmy także ostatnią sobotę sierpnia na Filialną Pielgrzymkę KWC  do Gietrzwałdu, oraz ostatnią sobotę września na Ogólnopolską Pielgrzymkę KWC na Jasną Górę – jako dziękczynienie za dar Krucjaty. Na obie pielgrzymki będą czekały na Was autokary.

Prosimy Was także o Wasze pomysły jak ten piękny Jubileusz moglibyśmy wspólnie świętować

 


Komentowanie jest zablokowane

-->