Facebook

Kajaki 10-11 sierpnia AD 2019

Miesiąc sierpień to świetny czas sprawdzenia naszej silnej woli, charakteru, niezależności i odwagi. To czas dawania świadectwa, czas promowania Nowej Kultury.

W związku z tym rodziny Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie pod patronatem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka Archidiecezji Gdańskiej uczestniczyć będą w spływie kajakowym 12 rok z rzędu po rzece Wdzie w Borach Tucholskich.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych, rodziny z dziećmi, młodzież, wszystkie osoby które chcą spędzić czas we wspólnocie kościoła. Nie muszą to być osoby z Ruchu Światło Życie i KWC choć wymagana jest rekomendacja osób które je zgłaszają. Na spływie nie pijemy napojów alkoholowych i nie palimy papierosów. Wymagana jest kultura osobista godna członka Ruchu Ś-Ż i KWC.
Spływ odbędzie się 10-11 sierpnia 2019 r.

Spotykamy się w sobotę 10 sierpnia o godz. 8:00 rano w Kościerzynie na stacji ORLEN. Potem zwartą grupą przez Karsin jedziemy do miejscowości Bąk. Tam zostawiamy wszystko co cenne tzn. małżonki i dzieci – zaś kierowcy jadą odstawić samochody do Czarnej Wody. Stamtąd przyjeżdżamy z kajakami i zaczynamy spływ. Kapoki dla dzieci i osób chętnych są zapewnione i wliczone w koszta. Do Czarnej Wody przypływamy około godz. 17:00 na nocleg. Rozwijanie namiotów, kolacja, pieczenie kiełbasek, pogodny wieczór, wieczorna modlitwa to radosne świętowanie we wspólnocie. Trzeba zabrać ze sobą suchy prowiant na 2 dni, wodę do picia czapkę na głowę i coś na ewentualny deszcz choć deszczu nie przewidujemy.

W niedzielę po porannej modlitwie i śniadaniu udajemy się do miejscowego Kościoła na godz. 9:30. Proszę zadbać o wystrój ubrania należytego w uczestnictwie Mszy Świętej.

Po Mszy Świętej kawka, zwijanie namiotów i około godz. 12:00 spływamy. Zakończenie spływu w miejscowości Czubek ok. godz. 17:00

Koszt od osoby dorosłej to 90 zł, dzieci 20 zł.
Do kajaku wchodzą 2 osoby dorosłe + jedno dziecko.
Zabrać należy ze sobą namiot, śpiwory.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Mój numer to 603595350 lub poczta:  
O liczbie uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam do zapisów
Krzysztof Śramski.

 

Tytułem reklamy – kliknij, aby zobaczyć relację z jednego z poprzednich spływów 🙂


Komentowanie jest zablokowane

-->