Facebook

Nasi kandydaci w wyborach parlamentarnych 2019

Joanna Cabaj – okręg gdański (nr 18 na liście PIS)
Urodzona w 1974 roku. W wyborach samorządowych w 2018 roku zdobyła mandat radnej Gdańska. Posiada wykształcenie wyższe ukończyła studia doktoranckie UKSW w Warszawie, wcześniej studia magisterskie KUL w Lublinie, Studium Medyczne w Gdańsku.

Zaangażowana w sprawy związane z gdańską oświatą. Walczy o dobro dzieci w szkołach, które są atakowane szkodliwymi programami samorządowymi. Promuje chrześcijańskie wartości w przestrzeni publicznej. Jest blisko ludzi i ich codziennych spraw i problemów. Hasło wyborcze: „Racją bytu wszelkiej polityki jest służba człowiekowi” JPII
Twitter: @CabajJoanna

 

Marcin Wittner – okręg gdański (nr 16 na liście PIS)
Marcin Wittner od 19 lat szczęśliwy mąż Iwony oraz ojciec dwóch synów Szymona 16 lat i Mateusza 11 lat. We wspólnocie DK od 7 lat. Przez 3 lata prowadziliśmy diakonię modlitwy. Od prawie 3 lat prowadzimy grupę KWC w parafii. Obecnie przejmujemy odpowiedzialność za Diecezjalną Diakonię Wyzwolenia, organizujemy pielgrzymki oraz prowadzimy ewangelizację na różnych płaszczyznach. Jestem Nadzwyczajnym Szafarzem Komunii Świętej. Mam wykształcenie rolnicze, ekonomiczne oraz jestem magistrem politologii. Studia skończyłem na WSKSiM w Toruniu. Napisałem pracę magisterką o Krucjacie Wyzwolenia Człowieka. W życiu zawodowym jestem rolnikiem, przedsiębiorcą oraz pracuję w administracji państwowej. Jestem samorządowcem, drugą kadencję radnym Powiatu Gdańskiego. Będąc radnym doprowadziłem do tego, że na sali obrad rady powiatu został uroczyście zawieszony Krzyż, a przed każdą sesja rady powiatu odprawiana jest Msza Św. w intencji obrad. W swojej działalności kieruję się przesłaniami ks. F. Blachnickiego min. zawartymi w książce „Prawda, Krzyż, Wyzwolenie”.

 

 

Anna Czarnecka – okręg gdański (nr 9 na liście Konfederacji)

Mam 53 lata jestem żoną (pierwszego męża). Mam 2 dorosłe córki. Od 10 lat należę do Wspólnoty Maranatha tzw. grupa biblijna przy Kościele Podwyższenia Krzyża Św w Pruszczu Gdańskim. Posiadam wykształcenie średnie techniczne. Przez ostatnie 20 lat prowadziłam działalność gospodarczą. Angażuję się w działania społeczne, które przede wszystkim mają wspierać wychowywanie naszych dzieci w szkołach zgodnie z chrześcijańskimi wartościami.

 

 

 

Tomasz Rakowski – okręg gdański (nr 10 na liście PIS)

Ukończyłem dwa kierunki studiów na Politechnice Gdańskiej, posiadam dyplom z informatyki oraz z zarządzania. Jestem spełniony zawodowo – od 13 lat z powodzeniem prowadzę własną firmę, która dostarcza znanym, polskim i zagranicznym klientom zaawansowane rozwiązania informatyczne.
W sprawy publiczne zaangażowałem się po Tragedii Smoleńskiej 10.04.2010 r. Jestem współpracownikiem „Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”, fundatorem i wiceprezesem Fundacji „Tożsamość i Solidarność” z Gdańska.
W swojej służbie poselskiej będę wspierał każdą inicjatywę zgodną z polską racją stanu. 
Uważam, że kluczowe dla przyszłości naszej Ojczyzny są następujące sprawy:
– wsparcie rodziny, aby realizować program godnego i bezpiecznego życia
– ochrona przed ideologiami ingerującymi w małżeństwo i wychowanie dzieci,
– dokończenie reformy sądownictwa,
– wzmocnienie konkurencyjności polskiej gospodarki,
– rozwijanie postaw patriotycznych poprzez edukację
Zapraszam do zapoznania się z moją publicystyką:  https://wpolityce.pl/autorzy/302-tomasz-rakowski-2


Komentowanie jest zablokowane

-->