Facebook

RDW REJONU III 20-10-2019

W niedzielę w parafii św. Krzyża na Mickiewicza u o .Jezuitów odbył się pierwszy w nowym roku formacyjnym Rejonowy Dzień Wspólnoty Rejonu III.
Gospodarzem miejsca był o. Jarosław Kuffel, na którego ręce składamy piękne podziękowania za gościnę i wielką otwartość serca. Ojciec Jarosław sam pilotuje dwa kręgi i zawsze jest od początku spotkania do końca. Jest naszym prawdziwym przewodnikiem i przyjacielem.

Ten czas był piękny i bardzo owocny.
Ksiądz Tomasz jak zawsze przekazał wspaniałe słowo w temacie Moja niewola i moja wolność.
Mirosława i Jarosław po raz pierwszy pełniąc od tego roku formacyjnego swoją posługę Pary Rejonowej włożyli w to spotkanie kawał serca.

W tym dniu przyjęto również uroczyście do naszej wspólnoty nowy krąg małżeństw z Brzeźna, które właśnie ukończyły pilotaż. Pięknie dziękujemy Krzysztofowi i Anecie Czuraj za: pilotaż tego kręgu, Wasze świadectwo życia i czas oddany dla siostry i brata. Niech Pan Wam wynagrodzi!

Dziękujemy za świadectwa Magdaleny i Krzysztofa oraz gości specjalnych 🙂 Niech Wasze świadectwa wiary i życia będą dla nas umocnieniem na drodze życia do Nieba.

Wspólnota kręgów z Mickiewicza, a akurat w tej parafii jest aż 5 kręgów, bardzo się napracowała, by cały rejon dobrze ugościć. Mamy nadzieję, że czuć było miłość.
Wspaniały poczęstunek, bigos, ucałowania dla Agnieszki i Darka, rozszedł się w mgnieniu oka. Ciasta, kołacze, owoce i cukierki przygotowane z całego rejonu.
Dzieci znalazły się pod opieką wspaniałej Pani Meridy i Jej pomocników.
Wielkie BÓG ZAPŁAĆ! wszystkim, którzy się zaangażowali w przygotowanie tego dnia.

Oczywiście po zmianach terytorialnych nie zabrakło nowych kręgów ze Stogów i Sobieszewa.
Bardzo się ucieszyliśmy Wasza obecnością. Mamy nadzieję, że będziecie się czuć dobrze w naszym rejonie.
Wielka radość również z uczestnictwa w tym dniu małżeństwa z kręgu pilotowanego z Sobieszewa. Ważne jest, by nowo wchodzące małżeństwa otwierały się na większą wspólnotę, a nie tylko formowali się w małych kręgach. Oczywiście wszystko ma swój czas i miejsce jednak warto dostrzec, że nie jesteśmy sami. Dlatego zachęcamy również do obecności na DDW, który w tym roku odbędzie się 08.12.2019.

Z modlitwą,
Szeregowi z Rejonu III (krąg I z Mickiewicza)
Basia Adam

sdr

dav

dav

dav

mde

dav

dav

dig

dav

dav

dav

dav

mde

.


Komentowanie jest zablokowane

-->