Facebook

Bal Wspólnot „Wyjdź z ram”

Diakonia Tańca ma zaszczyt zaprosić na Pierwszy Karnawałowy Bal Wspólnot „Wyjdź z ram”

Główne hasło balu doskonale nawiązuje do tematu roku DK „Wolni i wyzwalający” Porzućmy więc wszystko co nas zniewala – nasze nałogi, lęki, kompleksy. Jednym z wyrazów wolności jest okazanie dystansu do samego siebie, dystansu wyrażonego przez kostium nawiązujący do tematu balu. Zapraszamy więc wszystkie postacie ze świata sztuki (szczególnie malarstwa). Może jesteś rubensowską pięknością albo człowiekiem renesansu pokroju Leonadra Da Vinci czy też  Michała Anioła.

Bal rozpocznie się 11 stycznia 2020 o godz. 19.00 w salce przy parafii Św.Judy Tadeusza w Rumi. Koszt 30.00Pln od osoby. Przychodzimy z własnym koszyczkiem. Zapewniamy napije zimne i gorące oraz wesołą zabawę.

Wszelkie informacje dotyczące rejestracji i zapisów przyjmuje Dorota Kwiatkowska , która ze względu na charakter swojej pracy dostępna jest wyłącznie pod adresem email

Serdecznie zapraszamy wszystkich, nie tylko członków DK – jeśli macie przyjaciół w innych wspólnotach to zaproście ich również – niech zobaczą że DK potrafi się hucznie bawić bez alkoholu.

W razie ewentualnych pytań podaję telefon awaryjny 601082230 Jarek DDT


Komentowanie jest zablokowane

-->