Facebook

Chwyć za wiosło z KWC

Spływ kajakowy 8-9 sierpień 2020 r. Dla wielu wszystko jasne – bo zapraszają Danusia i Krzysiek Śramscy 🙂 Dla tych co skuszą się po raz pierwszy – szczegóły poniżej.
Jak co roku miesiąc sierpień to świetny czas sprawdzenia naszej silnej woli, charakteru, niezależności i odwagi, dania świadectwa w promowaniu Nowej Kultury. W związku z tym rodziny Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie pod patronatem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka Archidiecezji Gdańskiej uczestniczyć będą w spływie kajakowym 13 rok z rzędu po rzece Wdzie w
Borach Tucholskich.
Zapraszamy więc wszystkich chętnych, rodziny z dziećmi, młodzież, wszystkie osoby które chcą spędzić czas we wspólnocie Kościoła. Nie muszą to być osoby z Ruchu Światło Życie i KWC choć wymagana jest rekomendacja osób które je zgłaszają.
Na spływie nie pijemy napojów alkoholowych i nie palimy papierosów.
Wymagana jest kultura osobista godna członka Ruchu Ś-Ż i KWC. Spływ odbędzie się 8-9 sierpnia 2020 r. Spotykamy się w sobotę 8 sierpnia o godz 8.00 rano w Kościerzynie na stacji ORLEN. Potem zwartą grupą przez Karsin jedziemy do miejscowości Bąk. Tam zostawiamy wszystko co cenne tzn. małżonki i dzieci.  Kierowcy jadą odstawić samochody do Czarnej Wody. Stamtąd przyjeżdżamy z kajakami i zaczynamy spływ. Kapoki dla dzieci i osób chętnych są zapewnione i wliczone w koszta. Do Czarnej Wody przypływamy około godz. 17.00 – 17,30 na nocleg. Rozwijanie namiotów, kolacja, pieczenie kiełbasek, pogodny wieczór, wieczorna modlitwa to radosne świętowanie we wspólnocie.

Trzeba zabrać ze sobą suchy prowiant na 2 dni, wodę do picia czapkę na głowę i coś na ewentualny deszcz choć deszczu w tym dniu nie przewidujemy.

W niedzielę po porannej modlitwie i śniadaniu udajemy się do miejscowego kościoła parafialnego na godz. 9,30. Proszę zadbać o wystrój ubrania należytego w uczestnictwie Mszy Świętej. Po Mszy Świętej kawka, zwijanie namiotów i około godz 12.00 spływamy. Zakończenie spływu w miejscowości Czubek ok. godz 17,00. Koszt miejsca w kajaku to 90 zł od 1 osoby. Dzieci jeśli są dodatkowo jako trzecia osoba w kajaku to 25 zł. Do kajaku mogą wejść 2 osoby dorosłe + jedno dziecko do 5 lat. Zabrać należy ze sobą namiot, śpiwory.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Danusia i Krzysiek Śramscy
tel. 603595350 e-mail:

PS
O liczbie uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.
Po zgłoszeniu uczestnictwa w spływie kajakowym wyślę nr. konta bankowego do opłaty za spływ.
W przypadku rezygnacji na bliżej niż 1 tydzień dni przed spływem (po dniu 30 lipca) – opłata przepada, chyba, że wskażecie nowych uczestników na Wasze miejsce.

Na zdjęciu Ekipa sprzed roku!


Komentowanie jest zablokowane

-->