Facebook

Modlitwy

 

Diakonia Modlitwy jest jedną z diakonii specjalistycznych w Ruchu Światło-Życie. Powołana została we wrześniu 1976 r., by służyć zainicjowanym wówczas oazom modlitwy oraz by wyjść naprzeciw sygnalizowanej potrzebie pogłębienia życia modlitwy (zwłaszcza przez animatorów). Jej zadaniem jest troska o życie modlitewne Ruchu, który pragnąc służyć odnowie Kościoła, musi opierać się na modlitwie. Dbając o rozmodlenie Ruchu, diakonia modlitwy czuwa też nad ogarnianiem modlitwą jego bieżących wydarzeń i wszystkich potrzeb Ruchu.

Tutaj możesz pobrać konferencję ks. Ryszarda Nowaka, pogłębiającą charakterystykę Diakonii Modlitwy: POBIERZ.

 

CO ROBIMY?

Napisz swoją intencję modlitwy w skrzynce modlitewnej. Do każdej z nich Diecezjalna Diakonia Modlitwy dołączy ze swoja modlitwą. A oto adres, na który możecie wysyłać intencje: .

Możesz skorzystać z wprowadzeń do Namiotu Spotkania (modlitwy osobistej ze Słowem Bożym), które umieszczamy w zakładce Namiot Spotkania.

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia fanpejdża Diecezjalnej Diakonii Modlitwy: DDMGdansk, aby być na bieżąco z naszymi publikacjami.

Spotkania Diecezjalnej Diakonii Modlitwy odbywają się raz w miesiącu w Wejherowie, w par. św. Leona, ul. 3 Maja 19.

 

ODPOWIEDZIALNI

moderator: ks. Marek Modzelewski
e-mail:  tel: 606 371 284
para odpowiedzialna: Justyna i Marcin Milochowie
e-mail: ;  tel: 798 806 499; 508 582 246

Diecezjalna Diakonia Modlitwy (DDM) pozostaje w jedności z Centralną Diakonią Modlitwy (CDM), której moderatorką jest Dorota Domańska (Warszawa), e-mail: .


-->