Facebook

Galeria

Dzień Wspólnoty – 27.05.2017

Jeszcze raz bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Dnia Wspólnoty. Dzieci były szczęśliwe więc my też.

W sposób szczególny dziękujemy młodzieży, która w ramach przygotowania do posługi na Rekolekcja letnich ODB poprowadziła spotkania w grupach i zabawy. I jeszcze jedne gorące podziękowania dla Ani i Michała Derdzikowskich za pełne miłości serca.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z zajęć w podgrupach oraz oddzielnie galerię kolorowanek najmłodszych dzieci oraz obrazków do wezwań z Litani Loretańskiej. Na zdjęciach też widać jak najstarsi chłopacy zbudowali ramy pod rysunki – ekipa jest chyba do wynajęcia do innych prac…

SAM_4978

WARSZTATY PRZYGOTOWUJĄCE DO REKOLEKCJI WAKACYJNYCH

W ramach przygotowania do rekolekcji letnich dla ODB odbyły się warsztaty dla animatorów i pomocników w Leźnie. W odróżnieniu do wcześniejszego bardziej teoretycznego tym razem chodziło o praktykę. Przykładowe zabawy dla dzieci młodszych poprowadzili Ania i Michał Derdzikowscy (pełen profesjonalizm) a dla starszych „Walte” kajakarz, harcerz, traper, westman itp. w jednej osobie. Krótko mówiąc było wesoło i radośnie. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przygotowali te warsztaty a szczególnie  ks. Krzysztofowi Paskowi za transport młodzieży – co pierwszy naprawdę gorący piątek maja wiązało się z przebrnięciem przez korki….

IMG_20170519_180403

ZABAWA – ŚLEDZIK

Jak co roku nasze dzieci miały okazję bawić się na wspólnej zabawie w Operze Leśniej. Niech zdjęcia i filmy mówią same za siebie jak było. Dziękujemy wszystkim którzy dowieźli dzieci i się z nimi bawili, a młodzieży z Leźna (Becia, Julcia, Kiwi, Aga, Szymon, Paweł, Maciej) za prowadzenie zabaw i przygotowanie sali – można na was polegać (jak zawsze).

IMG_20170226_145942

ADWENTOWY DZIEŃ WSPÓLNOTY – GALERIA ZDJĘĆ

IMG_20161203_113643_1CS


-->