Oaza Nowego Życia III stopnia w Rzymie

Wczytuję mapę...

Data/Czas
17/07/2018 - 02/08/2018
Całodniowe

Lokalizacja
ONŻ III w Rzymie


Rekolekcje to wyjątkowy czas dla każdego oazowicza. Tym bardziej jeśli można przeżyć je w Wiecznym Mieście!!!

Zachęcamy Was do wspólnego poznawania Chrystusa w Rzymie. Będzie czas modlitwy, odkrywania początków Kościoła, a także zabawy, odwiedzania najciekawszych zabytków, zjedzenia prawdziwej pizzy, makaronu oraz lodów. Co w planie? Spotkanie z papieżem, odwiedzenie najpiękniejszych kościołów i zabytków starożytnego Rzymu, codzienna modlitwa, Msza święta i wiele innych.

O Twoje bezpieczeństwo i niesamowite wrażenia będzie dbała wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w organizacji rekolekcji w całej Polsce i Rzymie.

Jeśli Twoja formacja zakończyła się po ONŻ II to właśnie dostajesz szanse na pójście o krok dalej. To spotkanie może dać Ci nowe spojrzenie na Kościół, w którym się formujesz.

Byłeś już na rekolekcjach trzeciego stopnia w Polsce? Nic nie szkodzi! Jeśli tylko chcesz możesz przeżyć je jeszcze raz!

Czekamy, aż się zapiszesz! Nie zwlekaj, ponieważ ilość miejsc jest mocno ograniczona!

SZCZEGÓŁY:
-Rekolekcje ONŻ III odbywają się w Rzymie w dniach 17 lipca – 2 sierpnia 2018 roku.
-Transport samolotem z Warszawy do Rzymu i z powrotem
-Koszt wyjazdu to 500 euro. Zaliczka płatna przy zapisach – 50 euro. Istnieje również możliwość rozłożenia kwoty na sześć rat po 75 euro, płatne co miesiąc od stycznia do czerwca.
-Wyjazd jest skierowany WYŁĄCZNIE do młodzieży i dla osób pełnoletnich
-Jeśli masz PYTANIA napisz do nas na iii.w.rzymie@gmail.com

ZAPISY:
Wypełnij formularz klikając w link http://bit.ly/2gHYv8J. Po uzupełnieniu wszystkich pól i poprawnym przesłaniu formularza otrzymasz e-mail z informacją co dalej. I już!!! Po wpłaceniu zaliczki stajesz się uczestnikiem niezapomnianych – Rzymskich rekolekcji.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Tobą!

WAŻNE!!!!!
DO 15 LISTOPADA ZAPISY WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE Z ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ ORAZ DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ. DAJEMY WAM KOCHANI MOŻLIWOŚĆ ZAJĘCIA WSZYSTKICH MIEJSC. JEŚLI JEDNAK DO TEGO CZASU ZOSTANĄ ONE WOLNE URUCHAMIAMY ZAPISY DLA OSÓB Z CAŁEJ POLSKI.