Facebook

Aktualności

Droga Krzyżowa Wspólnoty Wspólnot

Dnia 31.03.17  o godz 19.00   w Archikatedrze  Oliwskiej odbędzie się refleksyjna  Droga Krzyżowa dla wszystkich małżeństw i rodzin na krórą serdecznie zapraszamy.  

Kategoria: Rejon 1

Krąg Rejonu I

     09.11 2016 Krąg rejonowy Rejonu I odbył się, w gościnnych progach parafii Chrystusa Odkupiciela na gdańskiej Żabiance, w którym Proboszczem jest ks. Krzysztof Lis ,zawsze otwarty i życzliwy dla Domowego Kościoła.W obecności Animatorów i Moderatora Rejonowego Ks. Marka Styna ,mieliśmy zaszczyt gościć na naszym kręgu, Parę Diecezjalną Basie i Edka Muża. Razem mogliśmy wsłuchać się, jakie to troski i radości dotykają naszych kręgów w rejonie .Na kręgu, rozmawialiśmy o jedności we wspólnocie i zajmowaliśmy się sprawami bieżącymi ,a szczególnie przygotowaniem do Rejonowego Dnia Wspólnoty ,który odbędzie się 04.12.2016.w ParafiiCzytaj więcej

Kategoria: Rejon 1

II Rowerowa Pielgrzymka Rodzin do Sianowa

Kategoria: Rejon 1

Rejon 1- krąg rejonowy

Szczęść Boże Wszystkie Pary Lącznikowe i Animatorskie zapraszamy na Krąg Rejonowy dn.3marca 2016 na godz.19tą. do salki przy parafii Sw Krzyża  mały kościół przy ul. Mickiewicza 24.we Wrzeszczu. Obecność obowiązkowa!!!  

Kategoria: Rejon 1

-->