Facebook

Aktualności

Podziwiam Blachnickiego na RDW

W ramach akcji #PODZIWIAMBLACHNICKIEGO, podczas Rejonowego Dnia Wspólnoty bracia i siostry z Rejonu VI, podzielili się za co podziwiają księdza Franciszka Blachnickiego. Zapraszamy do obejrzenia filmiku !  

Posted in Rejon 6 | Tagged | Możliwość komentowania Podziwiam Blachnickiego na RDW została wyłączona

Nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia

Nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia Domowy Kościół oraz zespół Cantus Familiae zaprasza na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w parafii Matki Bożej Różańcowej w Gdyni Demptowie. Niedziela, 3 kwietnia godzina 15:00. Zespół Cantus Familiae będzie śpiewał autorskie pieśni, których teksty zaczerpnięte zostały z Dzienniczka świętej Siostry Faustyny. W roku Miłosierdzia szczególnie zapraszamy Was do udziału w tym niezwykłym nabożeństwie. Przyjmijcie zaproszenie Pana Jezusa ! „W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła  miłosierdzia  Mojego. Która dusza  przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnegoCzytaj więcej

Posted in Rejon 6 | Tagged , , | Możliwość komentowania Nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia została wyłączona

Nabożeństwo dla małżeństw

Wspólnota Domowego Kościoła i zespół muzyczny Cantus Familiae zaprasza wszystkie małżeństwa na Mszę świętą z nabożeństwem dla małżeństw. W niedzielę 14 lutego o godzinie 18.00 w parafii Matki Bożej Różańcowej w Gdyni Demptowie. Zapraszamy !

Posted in Rejon 6 | Tagged , | Możliwość komentowania Nabożeństwo dla małżeństw została wyłączona

-->