Facebook

Aktualności

Bogu-Chwała! 2018 relacja

– Od kiedy przed rokiem objąłem urząd proboszcza w rumskiej parafii Świętego Krzyża, napotykam tu wiele ciekawych inicjatyw, które sprzyjają uwielbianiu Pana Boga. Jedną z nich jest odbywający się w Boże Ciało koncert „Bogu Chwała” – mówi ks. Witold Drzyzgiewicz SDB.

Posted in Rejon 7 | Możliwość komentowania Bogu-Chwała! 2018 relacja została wyłączona

Bogu – Chwała! 2018 zaproszenie

Zapraszamy na czwartą edycję Koncertu Uwielbienia „Bogu – Chwała!”.

Posted in Rejon 7 | Możliwość komentowania Bogu – Chwała! 2018 zaproszenie została wyłączona

Pożegnanie ks. Janusza Tokarczyka SDB z Rumi

Ksiądz Janusz Tokarczyk, salezjanin, który kilka ostatnich lat posługiwał w Parafii pw. Krzyża Świętego w Rumi żegna się w tym miesiącu z naszą Archidiecezją.

Posted in Rejon 7 | Możliwość komentowania Pożegnanie ks. Janusza Tokarczyka SDB z Rumi została wyłączona

Rejonowy dzień wspólnoty w Rumi

  W dniu 11 marca 2017 roku, w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Rumi odbył się Rejonowy Dzień Wspólnoty Rejonu VII. Uczesniczyli w nim członkowie wspólnot Oazy Młodzieżowej, Oazy Dorosłych i Domowego Kościoła.

Posted in Rejon 7 | 1 Comment

Seminarium Odnowy Wiary w Rumi

Te wyjątkowe rekolekcje w życiu codziennym to czas odnawiania i odbudowywania swojego życia wiary, relacji z Jezusem, otwierania się na łaskę oraz charyzmaty Ducha Świętego.

Posted in Diakonia Ewangelizacji, Rejon 7 | Możliwość komentowania Seminarium Odnowy Wiary w Rumi została wyłączona

Uwielbiamy!

W Rumi w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Kościelna 20) zazwyczaj w 2 Niedzielę po wieczornej Mszy Świętej zostajemy by chwalić Pana obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Posted in Rejon 7 | Możliwość komentowania Uwielbiamy! została wyłączona

Kino Ewangelizacyjne „Źródło”

Rejonowa Diakonia Ewangelizacji z Rumi zaprasza co jakiś czas na wartościowy film. Zazwyczaj o godzinie 16.00 w Oratorium im. św. Michała Archanioła przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego odbywa się seans który gromadzi od kilku do kilkudziesięciu osób. W niedzielę 5. lutego będzie wyświetlany „Syn Boży”.

Posted in Diakonia Ewangelizacji, Rejon 7 | Możliwość komentowania Kino Ewangelizacyjne „Źródło” została wyłączona

Bogu Chwała!

A podczas koncertu Rejonowa Diakonia Ewangelizacji Pełni Ducha zapraszała na trójpaka – kawę i ciasto + modlitwę relacja Gościa Niedzielnego relacja Twojej Telewizji Morskiej relacja w portalu nadmorski24.pl zdjęcia na rumia.naszemiasto.pl więcej zdjęć tu a nagrania dostępne na Facebooku 

Posted in Diakonia Ewangelizacji, Rejon 7 | Możliwość komentowania Bogu Chwała! została wyłączona

Koncert Uwielbienia „Bogu Chwała”

Posted in Rejon 7 | Możliwość komentowania Koncert Uwielbienia „Bogu Chwała” została wyłączona

Szkolenie z obsługi strony – cz. 2.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które potrzebują indywidualnych spotkań aby współtworzyć naszą stronę www.gdansk.oaza.pl W Rumi trwa druga część szkolenia z obsługi. Uczymy się jak edytować stronę, dodawać wpisy, wydarzenia i umieszczać zdjęcia. Pojawiają się pomysły co jeszcze umieszczać na stronie – wpisy o posłudze animatora, potrzeby kręgów w zakresie posługi wychowawczej. Panuje bardzo miła atmosfera, burza mózgów przyniesie jeszcze wiele owoców 🙂

Posted in Rejon 7 | Możliwość komentowania Szkolenie z obsługi strony – cz. 2. została wyłączona

-->