Domowy Kościół

  • Aktualności
  • Rejony DK
  • Zapisy na familię

para rejonowa: Anna i Paweł Stankiewicz (A: 696-105-617, P: 602-222-515, ankusi.w@wp.pl)

 

Dekanat Gdańsk Przymorze:

  • Chrystusa Odkupiciela - Żabianka
  • Matki Bożej Fatimskiej - Żabianka
  • NMP Królowej Różańca Św. - Przymorze
  • Opatrzności Bożej - Zaspa
  • Św. Apostołów Piotra i Pawła - Jelitkowo
  • Św. Brata Alberta - Przymorze
  • Św. Józefa - Przymorze
  • Św. Kazimierza - Zaspa
Dekanat Sopot:
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa 
  • NMP Wniebowziętej - Gwiazda Morza 
  • Św. Andrzeja Boboli 
  • Św. Bernarda 
  • Św. Jerzego 
  • Św. Michała Archanioła 
  • Zesłania Ducha Świętego 

para rejonowa: Katarzyna i Jakub Kortas (K: 503-950-443, kkomers@wp.pl, J: 602-351-010, jakubantonikortas@gmail.com)

 

Dekanat Gdańsk Siedlce:

  • Bł. Doroty z Mątew - Jasień
  • Bożego Ciała - Morena
  • Miłosierdzia Bożego - Piecki-Migowo
  • Św. Br. Alberta Chmielowskiego - Kokoszki
  • Św. Franciszka z Asyżu - Siedlce
  • Św. Jana Chrzciciela - Kiełpino
  • Św. Maksymiliana Kolbego - Suchanino
  • Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Główny

Dekanat Żukowo:

  • Miłosierdzia Bożego - Żukowo
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa - Niestępowo
  • Niepokalanego Poczęcia NMP - Banino
  • NMP Wspomożycielki Wiernych - Skrzeszewo
  • Św. Jana Ewangelisty - Przyjaźń
  • Św. Józefa - Pomieczyno
  • Św. Stanisława Bp. Męczennika - Leźno
  • Wniebowzięcia NMP - Żukowo

para rejonowa: Mirosława i Jarosław Obarek (M: 605-051-301, miroba@wp.pl)

 

Dekanat Gdańsk Wrzeszcz:

  • Matki Boskiej Częstochowskiej - Aniołki (Pallotyni)
  • Matki Odkupiciela - Wrzeszcz Górny (Garnizonowy)
  • Najświętszego Serca Jezusowego - Wrzeszcz
  • NMP Matki Kościoła i Św. Katarzyny Szwedzkiej - Zielony Trójkąt
  • Św. Anny i Joachima - Letnica
  • Św. Antoniego Padewskiego - Brzeźno
  • Św. Jadwigi Śląskiej - Nowy Port
  • Św. Stanisława Bp. - Wrzeszcz Dolny
  • Świętego Krzyża - Wrzeszcz (Jezuici)

Dekanat Gdańsk Dolne Miasto:

  • Matki Boskiej Bolesnej - ul. Głęboka
  • Matki Boskiej Saletyńskiej - Sobieszewo (Saletyni)
  • Najświętszego Imienia Maryi - Krakowiec
  • Narodzenia Pańskiego - Przejazdowo
  • Św. Barbary - Długie Ogrody
  • Św. Wojciecha - Świbno
  • Świętej Rodziny - Stogi

para rejonowa: Jolanta i Edmund Piesik (J: 668-347-948, jolapiesik@wp.pl)

 

Dekanat Gdynia Orłowo:

  • Chrystusa Króla - Mały Kack
  • Chrystusa Miłosiernego - Redłowo
  • Matki Boskiej Bolesnej - Orłowo
  • Niepokalanego Serca Maryi - Karwiny
  • Św. Jadwigi Królowej - Karwiny
  • Św. Karola Boromeusza - Fikakowo
  • Św. Wawrzyńca - Wielki Kack
  • Świętej Trójcy - Dąbrowa

Dekanat Gdynia Śródmieście:

  • M.B. Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka - Główna
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa - Główna
  • NMP Królowej Polski - Świętojańska
  • Podwyższenia Krzyża Św. i Niep. Poczęcia NMP - Witomino
  • Św. Antoniego Padewskiego - Wzgórze Maksymiliana
  • Św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara -
    Wiczlino
  • Św. Maksymiliana Marii Kolbego - Witomino
  • Św. Stanisława Kostki - ul. Tatrzańska (Jezuici)
  • Św. Urszuli Ledóchowskiej - Chwarzno

para rejonowa: Lucyna i Grzegorz Szulist (L: 503-708-788, G: 606-886-032, gswml@wp.pl)

 

Dekanat Gdynia Chylonia:

  • Chrystusa Dobrego Pasterza - Cisowa
  • Matki Boskiej Różańcowej - Demptowo
  • Przemienienia Pańskiego - Cisowa
  • Św. Jana Chrzciciela i Św. Alberta Chmielowskiego - Chylonia
  • Św. Józefa - Leszczynki
  • Św. Mikołaja - Chylonia
  • Świętej Rodziny – Grabówek

Dekanat Gdynia Oksywie:

  • Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej - Obłuże
  • MB Licheńskiej Bolesnej Król. Polski i Św. Jerzego - Babie Doły
  • M.B. Częstochowskiej - Oksywie
  • Podwyższenia Krzyża Św. - Pierwoszyno
  • Św. Andrzeja Boboli - Obłuże
  • Św. Antoniego Padewskiego - Kosakowo
  • Św. Judy Tadeusza Apostoła - Pogórze Dolne
  • Św. Michała Archanioła - Oksywie
  • Św. Pawła Apostoła - Pogórze Górne
  • Św. Rocha - Rewa

para rejonowa: Edyta i Marcin Pieper (E: 605-468-605, edyta.pieper@gmail.com, M: 607-348-607, marcin.pieper@gmail.com)

 

Reda:

  • NMP Nieustającej Pomocy - Reda
  • Św. Antoniego Padewskiego - Reda
  • Św. Wojciecha - Reda Ciechowo
  • Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny - Reda

Dekanat Puck:

  • Najświętszego Serca Pana Jezusa - Żelistrzewo
  • Narodzenia NMP - Swarzewo
  • Św. Aniołów Stróżów - Mrzezino
  • Św. Apostołów Piotra i Pawła - Puck
  • Św. Faustyny Kowalskiej - Puck
  • Św. Jakuba Ap. i Św. Mikołaja Bpa - Miechowo
  • Św. Marcina - Łebcz
  • Św. Marii Magdaleny - Strzelno

Dekanat Morski:

  • Bożego Ciała - Hel
  • Matki Boskiej Nieustającej Pomocy - Jurata
  • Miłosierdzia Bożego - Chłapowo
  • Nawiedzenia NMP - Jastarnia
  • Św. Anny - Chałupy
  • Św. Antoniego Padewskiego - Kuźnica
  • Wniebowzięcia NMP - Władysławowo

para rejonowa: Ewa i Paweł Tomkiewicz (E: 505-045-953, P: 501-861-552, eva.tomkiewicz@gmail.com)

 

Rumia:

  • Bł. Edmunda Bojanowskiego i Św. Antoniego Padewskiego - Rumia
  • NMP Wspomożenia Wiernych - Rumia
  • Podwyższenia Krzyża Świętego - Rumia
  • Św. Jana z Kęt - Rumia Janowo
  • Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza - Rumia Zagórze

para rejonowa: Anna i Jarosław Soleccy (A: 605-887-973, J: 605-887-983, dksoleccy@gmail.com)


Dekanat Gdańsk Oliwa:

  • Chrystusa Zbawiciela - Osowa
  • Matki Boskiej Nieustającej Pomocy - Brętowo
  • Matki Bożej Brzemiennej - Matemblewo
  • Matki Bożej Królowej Korony Polskiej - Polanki
  • Św. Polikarpa Biskupa Męczennika - Osowa
  • Św. Rafała Kalinowskiego - Złota Karczma
  • Św. Stanisława Kostki - Oliwa
  • Św. Walentego - Matarnia
  • Trójcy Świętej - Oliwa (Katedra)
  • Zmartwychwstania Pańskiego - Strzyża (Zmartwychwstańcy)

Dekanat Kielno:

  • Matki Boskiej Królowej Polski - Łebno
  • Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - Chwaszczyno
  • Św. Jadwigi Królowej - Bojano
  • Św. Józefa - Czeczewo
  • Św. Mikołaja - Szemud
  • Św. Szymona z Lipnicy - Koleczkowo

para rejonowa: Iwona i Tomasz Bielińscy (I: 882-018-586, iwonka@7dp.pl, T: 503-425-282, siumot@7dp.pl)

Dekanat Wejherowo:

  • Chrystusa Króla i Bł. Alicji Kotowskiej - Wejherowo
  • Matki Boskiej Fatimskiej - Kąpino
  • NMP Królowej Polski - Wejherowo
  • pw. Św. Wojciecha - Wejherowo
  • Stygmatów Św. Franciszka - Nowy Dwór Wejherowski
  • Św. Anny - Sanktuarium - Wejherowo
  • Św. Karola Boromeusza - Wejherowo
  • Św. Leona Wielkiego - Wejherowo
  • Św. Piotra i Pawła - Orle
  • Trójcy Świętej - Wejherowo
  • Wniebowzięcia NMP - Bolszewo

Dekanat Żarnowiec:

  • Matki Boskiej Królowej Polski - Tyłowo
  • Niepokalanego Poczęcia NMP - Ostrowo
  • Niepokalanego Serca Maryi Panny - Leśniewo
  • Św. Antoniego Padewskiego - Karwia
  • Św. Ignacego Loyoli i św. Andrzeja Boboli - Jastrzębia Góra
  • Św. Katarzyny Aleksandryjskiej - Krokowa
  • Św. Michała Archanioła - Starzyno
  • Zwiastowania Pana - Żarnowiec

Dekanat Luzino:

  • Matki Boskiej Nieustającej Pomocy - Gościcino
  • Matki Bożej Różańcowej - Luzino
  • Św. Antoniego Padewskiego - Smażyno
  • Św. Izydora - Gowino
  • Św. Jadwigi Śląskiej - Kębłowo
  • Św. Józefa Oblubieńca NMP - Sychowo
  • Św. Maksymiliana Marii Kolbego - Strzebielino
  • Św. Mateusza Apostoła - Góra
  • Św. Wawrzyńca - Luzino

para rejonowa: Dorota i Paweł Flis (D: 781-986-405, P: 506-012-913, dorotapawelflis@gmail.com)

Dekanat Pruszcz Gdański:

  • Bł. Jerzego Popiełuszki - Juszkowo
  • Bł. Michała Kozala - Pruszcz Gdański
  • Matki Boskiej Nieustającej Pomocy - Pruszcz Gd.
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa - Pszczółki
  • Podwyższenia Krzyża Świętego - Pruszcz Gd.
  • Podwyższenia Krzyża Św. i Niep. Poczęcia
  • NMP - Żuława Wielka
  • Św. Jacka - Straszyn
  • Św. Mikołaja - Łęgowo
  • Św. Siostry Faustyny Kowalskiej - Rotmanka
  • Św. Wawrzyńca - Różyny
  • Św. Wojciecha - Żelisławki

Dekanat Kolbudy:

  • Bożego Ciała - Pręgowo
  • Macierzyństwa NMP - Jodłowno
  • Matki Boskiej Fatimskiej - Nowa Wieś Przywidzka
  • Najświętszej Maryi Panny z Lourdes - Otomin
  • NMP Królowej Korony Polskiej - Lublewo Gd.
  • Św. Floriana - Kolbudy
  • Św. Franciszka Ksawerego - Przywidz
  • Św. Mikołaja - Czapielsk

Dekanat Trąbki Wielkie:

  • Przemienienia Pańskiego - Sobowidz
  • Św. Bartłomieja Apostoła - Mierzeszyn
  • Św. Jakuba - Kłodawa Gdańska
  • Św. Józefa Robotnika - Postołowo
  • Wniebowzięcia NMP - Trąbki Wielkie

Dekanat Żuławy Steblewskie:

  • Matki Boskiej Częstochowskiej - Kiezmark
  • Matki Boskiej Różańcowej - Koźliny
  • Niepokalanego Serca Maryi - Wiślina
  • Św. Aniołów Stróżów - Cedry Wielkie
  • Św. Anny i św. Joachima - Suchy Dąb
  • Św. Antoniego z Padwy - Wocławy
  • Św. Apostołów Piotra i Pawła - Trutnowy
  • Św. Jana Chrzciciela - Giemlice

para rejonowa: Joanna i Krzysztof Cymbaluk (J: 693-383-362, asiacymbaluk@wp.pl, K: 601-173-817, krzysztofcymbaluk@wp.pl)

Dekanat Gdańsk Śródmieście:

  • Kościół Św. Trójcy (Franciszkanie)
  • Niepokalanego Poczęcia NMP - ul. Łąkowa
  • Św. Brygidy - Główny
  • Św. Ignacego Loyoli - Stare Szkoty
  • Św. Jana Bosko - Orunia Dolna (Salezjanie)
  • Św. Mikołaja - Główny (Dominikanie)
  • Św. Piotra i Pawła - Główny
  • Św. Wojciecha - Św. Wojciech
  • Wniebowzięcia NMP - Bazylika Mariacka

Dekanat Gdańsk Łostowice:

  • Podwyższenia Krzyża Świętego - Chełm
  • Św. Jadwigi Królowej - Orunia Górna
  • Św. Jana Pawła II - Łostowice
  • Św. Judy Tadeusza Apostoła - Łostowice
  • Św. Kingi - Kowale
  • Św. Krzysztofa - Osiedle Świętokrzyskie
  • Św. Ojca Pio - Ujeścisko
  • Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) - Ujeścisko
  • Św. Urszuli Ledóchowskiej - Chełm

Familia jest mailową listą dyskusyjną Domowego Kościoła.

Lista dyskusyjna to baza adresów e-mail ułatwiająca wymianę informacji między osobami, które się na niej znajdują. Obsługa listy dyskusyjnej polega na wysyłaniu wiadomości na adres e-mail listy, a nie każdej osoby która na niej się znajduje. Lista dyskusyjna sama się zajmie wysłaniem informacji do wszystkich osób zapisanych do niej. Osoby nie będącej na liście dyskusyjnej nie mogą wysyłać na nią e-maili.

Aby zapisać się do familii należy wypełnić poniższy formularz

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt z administracją familii (familia-admins@gdansk.oaza.pl)